- po domowemu

Możliwości kompresora olejowego

Sposobności kompresora olejowego rzeczywiście można scharakteryzować na zasadzie jego informacji mechanicznych. Fundamentalnym rysem jest ciśnienie pracy. Tradycyjne kompresory dostarczają ciśnienie o sumie do paru barów, co określa liczbę przyzwalającą na podłączenie ogromnej większości ekwipunków technicznych. Sprzęty do pożytków wyczynowych ilustrują się możnością wytworzenia wysokiego ciśnienia w miarze parunastu barów. Znaczącym parametrem dla spożytkowania kompresora olejowego jest produktywność mierzona objętością powietrza, jakie realnie może nadać narzędzie w momencie wyłącznie jednej sekundzie przy zadanym ciśnieniu. W przywołanym zdarzeniu wszystko zależy od zorganizowania sprzętu, które będziemy chcieli doładować.

Dla odpowidniej funkcjonalności przystoi zorganizować się w typ o produktywności co najmniej paru litrów na minutę. W sytuacji starszej generacji narzędzi będziemy przymuszeni zdecydowaniej nakierowywać koncentrację na potrzeby kupowanych ekwipunków, żeby w czasie pracy nie dochodziło do inflacji ciśnienia. Na moc przerobową kompresora agitacje ma praca napędu.

Im zwiększona, tym w rzeczy samej więcej będziemy możni chcieć od sprzętu. Jakość czynności ekwipunku ma również niosłość przy typowaniu optymalnej kubaturze magazynka, jaka wyliczana bywa w litrach.